Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg szeretném szüntetni...

Meg szeretném szüntetni hallgatói jogviszonyom. Mi a menete? ELTE-BTK

Figyelt kérdés
Most kezdtem szeptemberben az egyetemet, de úgy döntöttem ott hagyom. Nem vettem fel egyetlen vizsgát sem, és a második félévre sem regisztráltam. Mi a menete a hallgatói jogviszony megszüntetésének? És vissza kell-e fizetnem az első félévet, ha most szüntetem meg?

2014. febr. 5. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen szak, miért akarod otthagyni?


Btw a TO-n kérdezgesd meg hogy mi a pontos menete, ott majd felvilágosítanak. Fizetned meg nem kell ha csak 1 félévet jártál.


De te nem nézted meg mit írtál alá szeptemberben?:D

2014. febr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De akkor minek kezdted el az egyetemet?
2014. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ott akarod hagyni, akkor iratkozz ki

Biztos van rá valamilyen formanyomtatvány (a TO-n)

2014. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hagytam ott egyszer. Leírod egy lapra, hogy X dátumon kijelented, hogy családi okok miatt kiiratkozol X egyetem X karának X szakáról, aláírod szépen, aztán leadod a TO-n. Ha azt leadod, Te már jelezted a szándékod, több dolgod nincs vele. Nekem 2 hónapra rá jött a levél, hogy rendben van, elfogadták a kérelmemet. Persze mindig elfogadják. Majd még valami számot rá kell írnod, de hogy mit, majd megmondják a TO-n.
2014. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsót kiegészíteném azzal, hogy erre van egy formanyomtatvány, azt kell leadnod. A könyvtárban és az olvasóban igazolást kell kérned, hogy nincs tartozásod. Első félévet nem kell még visszafizetned.

[link] Itt találod meg az űrlapot. Indoklást nem is kell írni, elfogadják anélkül is.

2014. febr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a Neptunban formanyomtatvány van erre a célra.

Attól félek valaki feltöri a jelszavamat és kitölti. Nem is lépek be winfosos számítógépről soha.

2014. febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!