Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy fegyelmi eljárást hogyan...

Egy fegyelmi eljárást hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Suliban, én meg a barátom össze vesztünk és kicsit eldurvult a dolog. neki ilyen dühkezelési gondjai vannak szerintem. Nem ütött meg meg semmi hasonló de megalázott engem. Én nem szerettem volna az eljárást. Azt szeretném ha nem is lenne. valaki tippek? vagy nincs mit tenni? :/ Köszönöm előre is.

2014. febr. 5. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig az adott iskolától függ. Megszüntetni nem lehet tudtommal egy ilyet az adott feleknek, csak is kizárólag az iskola tehet(ne) ilyet. Ez nem szokott megtörténni sokszor, így meg tartják az ülést róla. Iskola válogatja, hogy milyen komolyan veszik ezt, de akár kirúgással is végződhet.

Szerintem a legtisztább az lenne, ha te meg a cimbid elmennétek az igazgatóhoz, és megkérdeznétek, hogy mire számíthattok.

'Talán' így a szülőknek járó hivatalos értesítőket is megtudjátok előzni.

2014. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. febr. 7. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a fegyelmi eljárásból, kérdező?
2021. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!