Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetést kaphatunk?...

Milyen büntetést kaphatunk? (fegyelmi eljárás)

Figyelt kérdés

Haverokkal 4-en egyikünknél ott aludtunk, és este odaírtuk egyik osztálytársunk(lány) képe alá, hogy "hashtag duci, nedves vagyok, jól szopolsz" Nem gondoltuk át rendesen, hogy mit csináltunk, mivel amikor az osztályfőnökünk elmondta nekünk, hogy látta a kommentet( reggelre a lány már kitörölte), és azt mondta, hogy fegyelmi eljárást fog indítani ellenünk. Amikor a lány meghallotta a történteket odament velünk a tanárhoz, hogy őt ezzel nem bántottuk meg, mert sokat szívatjuk egymást és ez már megszokott(ez tényleg így van, nem bántottuk meg őt(legalábbis szerintem)). Ma a Tanár Úr elmondta nekünk a dátumát és az időponját a tárgyalásnak, szóval szinte biztos hogy lesz.

Tényleg bántó volt(lett volna más számára) amit írtunk, de szerintem egy kicsit túl van reagálva a dolog( lehet, hogy csak azért gondolom így, mert rólam van szó :S)

Tudom, hogy most jönni fognak a kommentek, hogy viseljétek el a következményeket, meg hogy megérdemlitek a büntetést éretlen hülyegyerek, és igazatok is van.


Kérdésem az, hogy milyen büntetést kaphatunk?


Előre is köszi a válaszokat!


2013. nov. 28. 00:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam semmilyen figyelmeztetést eddig tanártól (10.es vagyok)
2013. nov. 28. 00:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazgatói figyelmeztetés, 3-as magatartás (lehet 2-es). Ennyi nagyjából, ha nem szigorú vallásos iskolába jársz.

Ha nagyon szigorú az iskola, akkor behívják szülőket, ők meg csak elnézik ezt a kis csínyt.

2013. nov. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyi, hogy nekünk volt olyan, hogy valamit tenni kellett az iskoláért... Pl egy héten át a köynvtárban pakolni, vagy összesöpörni az udvaron a faleveleket, vagy ilyesmi hülyeség. Ha többen vagytok benne, még ez is lehet jó buli, egyedül kicsit szívás.
2013. nov. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nos, ezt valszeg megússzátok következmények nélkül, de tanuljatok belőle!!!!!!!
2013. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ja. Egy büntetés után tisztább a lelkiismeret.

Tele van a net egymást köpködő emberekkel...meg az utca is. A tanárotoknak igaza van, hogy tenni akar ez ellen, remélem, belátjátok.

2013. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!