Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 29 évesen,1 gyerekkel még...

29 évesen,1 gyerekkel még mindig nem tudom, hogy mit akarok tanulni, dolgozni, ki segíthet ebben?

Figyelt kérdés
Lehet még esélyem azt tanulni és csinálni amit szeretnék? Az érettségi most lesz meg,elég jól megy, biosz biztos hogy emelt szintű lesz, matek és földrajzot is úgy szeretném de azt még meglátjuk .Az a baj,hogy a természettudományok érdekelnének de ahhoz szerintem már késő,túl sok időbe tellene végzettséget szerezni belőlük és sajnos hobbi szakmák. Nem tudnám hasznukat venni :). Nem tudtok olyan tanfolyamról,tréningről ami segíthet abban,hogy végre rá jöjjek,mit kéne tanulnom,dolgoznom,mit kezdjek magammal? Nem akarok gyed után visszamenni betanított munkásnak és megint zsákutcába kerülni.
2014. febr. 8. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakmák, amikhez emelt matek érettségi igencsak jól jön: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök. Szakma, amihez a biológia emelt jól jön: biomérnök. Áruld már el nekem, hogy szerinted ezek közül melyik hobbiszakma, valamint, hogy miért hobbiszakmák a természettudományos végzettségek? :DD Ez a nap vicces lenne, ha így lenne, és a mai magyar humántúlképzés is fellélegezhetne, hiszen rájuk van akkor szükség, mert a természettudományok csak hobbik :DDDD.
2014. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Google pályaválasztási tanácsadó.

Vigyázz, mert nem mindegyik foglalkozik felnőttekkel, nézz végig párat.

2014. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A biomérnök hasznos válasz volt,köszönöm. Sőt! Kezdetnek egy ált. biológia szak elvégzése és addig még lesz időm nézelődni,gondolkodni. Eszembe se jutott volna... Köszi de még az is baj sajnos, hogy ezek nappali képzésen végezhetők csak el én pedig a gyerek mellett nem tudnék olyanra járni :( :( Ezért nehéz szerintem a helyzet. Ja, és persze,hogy a mérnökökre van kereslet de én ilyenekre gondoltam,hogy hobbi szakmák,mint pl.: geológus,antropológus,biológus...több ismerősöm van akik nem tudnak ezekben elhelyezkedni,persze azon is lehetne vitatkozni,hogy miért. Legtöbbjüknek nem sikerült.
2014. febr. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!