Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Károli Gáspár egyetem...

Lávalámpa. kérdése:

A Károli Gáspár egyetem bölcsészkara a nyolcadik kerületben van. Mennyire zűrös környék pontosan? Lány vagyok és kicsit félek, hogy durva emberekkel találkozom, mondjuk sötétedés után már?

Figyelt kérdés

Anglisztikára jelentkeznék pontosan.


Mivel vidéki vagyok, nem ismerem Budapestet.


2014. febr. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi bajod nem lesz, naponta több ezer ember jár arra, és eddig mindenki túlélte.
2014. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mondjuk télen, sötétedés után?
2014. febr. 9. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nem lesz, ugyanis az a hírhedt "nyócker" teljesen rendben lévő része. A Károlin kívül van a környéken épülete az ELTE-nek, a Pázmánynak, a Semmelweisnek is, ott van a Nemzeti Múzeum, a FSZEK, rengeteg egyetemista jár arrafelé. Én gimibe jártam pár utcával arrébb, lány vagyok, és soha semmi bajom nem lett. :)
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Károlira járok. Az épület inkább a burzsujos részén van a 8. kerületnek, már lassan egy éve járok oda, de még cigányt nem láttam arrafelé. Tényleg rengeteg az egyetemista, este is ott vannak, sok a kávézó-étterem, na meg turistából sincs hiány. Én amin mindig elcsodálkozom, azok a kerítésre rögzített biciklik - ott merik hagyni őket a gazdáik, az azért durva, nem? Úgy értem, nincs ott bennük a félelem, hogy levágják a biciklijüket és elviszik. A metró és a villamos is egy perc séta az épülettől, tehát még csak attól sem kell tartanod, hogy amíg eljutsz A-ból B pontba, odamennek hozzád a rosszarcúak.
2014. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!