Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez kezdtel diploma utan?...

Mihez kezdtel diploma utan? Szemelyes velemenyek/tapasztalatokra lennek kivancsi. Hogyan kezdted el a nagybetus ELET-et? Elso perctol tudtad mit akarsz?

Figyelt kérdés
Most fogom befejezni az egyetemet, Turizmus szakot, es fogalmam sincs mit akarok csinalni a jovoben. Kezdek rajonni, talan rossz valasztas volt ez a szak. De nem tudom mihez kezdjek. A velteri design, mindig is erdekelt, de mint friss diplomas ezzel sokra nem megyek...
2014. febr. 11. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha már rájöttél, hogy büfészakra jártál, talán próbálj meg egy másoddiplomát, de most már jól dönts!
2014. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Ja meg ne azt nézd hogy téged mi érdeklel, mert itt a piac diktál, és nem te.


Azt nézd mire van igény, és mivel lehet keresni..

2014. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez igy igaz, de vegul is jo volna ha szeretned azt, amit csinalsz nem?

Ilyenkor jon ra az ember, hogy a sok film...az csak film. Az elet nem olyan egyszeru. Azt erzem fel even belul feje tetejere fog allni a vilag, es azt se tudom merre induljak. Hazakoltozni a szuleimhez, nem szeretnek. El kellene tartsam magam, de megis tovabbtanulni jo volna. Tanacstalan vagyok. Ezert kerdeztem, hogy masoknak, hogy ment ez a resze az eletuknek?

2014. febr. 11. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt leszarom, azt tanulok ami szeretnék lenni. :) Úgy se itt fogok dolgozni, nagyon abba nem is lehetne...

Majd úgy fogom elkezdeni, hogy tudom mi lesz, mindig is tudtam - szerencsére. :)

2014. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Habár még nem végeztem, de pontosan tudom, mit fogok csinálni ha végzek. Egy nyarat pihenek, majd ősszel elkezdem a rezidens képzést jó esetben abban a kórházban, ahol szeretném, rosszabb esetben valahol máshol, de itthon Magyarországon.

Egyébként vicces, amikor egy büfé-ruhatár szakos aki végigbulizta, végigorgiázta az egyetemi éveit szembesül azzal, hogy budipapírt kap diploma helyett. A turizmus szak azoknak jó, akik már az elkezdése előtt pontosan tudják, hogy mit fognak vele kezdeni.

2014. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A bufe-ruhatar szakos a turizmus volna? Azert nem kellene igy lehurrogni. Azert mert en nem tudom speciel, hogy mit is szeretnek, nem azt jelenti, hogy mas kollegam sem tudja.

Itt ahol lakom, lehetne panziom, es vezethetnem, de nem szeretnek itt maradni.

De en nem fogok az orvosirol ossze vissza beszelni minden baromsagot, hiszen mindig vannak olyanok akiknek osszejon, de olyanok is akiknek nem. Es gratulalok, ha te azok kozott leszel, akiknek osszejon. :)

2014. febr. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!