Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi hitelesítés?

E-felvételi hitelesítés?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdésem,hogy ha én a hitelesítésnél a hitelesítő adatlap kinyomtatását választom (tehát a postai megoldást),akkor nem probléma e az,hogy magát a hitelesítő adatlapot csak február 15.-e után tudnám kinyomtatni?Illetve akkor még ki tudnám egyáltalán nyomtatni?

Az tiszta sor,hogy 23.-ig kell elküldeni,de mi van ha 15.-e után nem tudok belépni az e-felvételire és kinyomtatni?



2014. febr. 12. 10:19
 1/7 tubifex ***** válasza:
határidő febr. 23. ez a beküldésé. javasolják is h ne 15-e előtt hitelesítsünk,mert akkor még tudsz módosítgatni,utána már nem nagyon. válasz: 15-e után is ki fogod tudni nyomtatni. a határidőt a 23-át kell betartani! addig postázni kell
2014. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huhh ezt jó tudni,köszi szépen:)
2014. febr. 12. 18:41
 3/7 anonim válasza:

Nem vágom a dolgot sajnos. Te e-felvételinél online fizettél vagy banki tranzakciót választottál?

Én utaltam folyószámláról, feltöltöttem a felvi-re az igazolást és hitelesítettem. Akkor aztán még nyomtassam ki aláírjam és küldjem el 23-ig? :O

2014. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én online fizettem és azt írta a rendszer,hogy erről nem kell igazolást feltöltenem.Viszont úgy tudom,ha folyószámláról fizetsz ott kapsz egy igazolást róla amit szerintem a hitelesítő lappal együtt kell postázni vagy esetleg ügyfélkapun.Te hogy hitelesítetted?Mert én úgy tudom ki kell nyomtatni,aláírni és postára adni de nem vagyok benne 100%-ig biztos...
2014. febr. 15. 12:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Nah közbe találtam egy ilyet,itt elég konkrétan leírja (felvi.hu)


"A végleges jelentkezéseket legkésőbb 2014. február 23-ig kell hitelesíteni, ami történhet Ügyfélkapun keresztül vagy az E-felvételi felületről letölthető hitelesítő adatlapot kinyomtatva, aláírva az Oktatási Hivatal 1380 Budapest, Pf. 1190 címére beküldve."


Szóval ha te ügyfélkapunk csináltad akkor nem kell a nyomtatással bajlódni.Nekem azért kellett mert nincs ügyfélkapum.

2014. febr. 15. 12:05
 6/7 anonim válasza:

Éértem. Én még mindig stresszben vagyok,h minden okés-e. A hitelesítés opció még mindig szürke kérdőjeles,amitől kiver a frász...:D Külföldről kellett mennem ügyfélkaput nyitni,+befizetni aztán,stb. Már hihetetlen,h kész van.

De neked is az ügyfélkapuval egyszerűbb lett volna, 3 perc az okmányirodában és kész. Mennyi fáradtságot megspóroltál vna.

2014. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja az nálam is szürke,de szerintem addig olyan is marad amíg meg nem kapják a hitelesítő adatlapot,vagyis ebben bízom:D Ügyfélkapuval nincs túl sok jó tapasztalatom így inkább maradtam a postás verziónál,persze így kicsit macerásabb volt de remélem most már rendben lesz:)
2014. febr. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!