Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén jelentkezek felsőoktatásb...

Idén jelentkezek felsőoktatásba a felvin! Májusban fogok nyelvvizsgázni! Hogyan csatolhatom majd a nyelvvizsga bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :))
2014. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy határidő, amire nem emlékszem pontosan (június vagy július eleje), elvileg addig fel tudod tölteni. Nekem nyílt napon ezt mondták. :)
2014. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És jelentkezésnél hol tudom feltüntetni,hogy lesz még egy nyelvvizsga bizonyítvány?
2014. febr. 12. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A dokumentumpótlás határideje júl.10.

Ha eddig megszerzed a keményfedeles bizonyítványt, akkor ugyanúgy tudod csatolni mint ahogy most.

2014. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm szépen!
2014. febr. 12. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:

én arra emlékszem hogy 2005ben(!)amikor én voltam érintett akkor július 10. vagy 11-e volt a határidő az esetleges nyelvvizsgák nameg az érettségi eredmények csatolására. héló ha valaki idén érettségizik az nyilván nem tud ennek eredményéről fénymásolatot küldeni februárban.

neked ott kell résen lenned hogy májusban vizsgázol +1hónap az eredmény azaz júniusban derül ki sikerült e és többnyire mégegy hónap(azaz már július) míg technikailag elkészül a nyelvvizsgabizonyítvány. tehát ha peches vagy előfordulhat hogy pár nap miatt nem tudod csatolni. érdemes rákérdezni hogy ilyen szélsőséges szituban kaphatsz e valamilyen tanúsítvány hogy tényleg megvan ilyeb olyan eredménnyel csak még nyomtatják....

2014. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem fűznék hozzá túl sok reményt, hogy meglesz az a papír július 10-ig. A helyedben jövő hónapban, max. áprilisban mennék, és akkor talán szűken meglesz akkora minden.
2014. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem az iskolában ahol nyelvvizsgázni fogok,hogy meg lesz-e arra!Azt írták,hogy "A májusi nyelvvizsga eredmények, 10 munkanap után kerül fel honlapunkra.

Eredmények közzé tétele után, 4-5 héten belül vehetik a vizsgázók bizonyítványaikat a vizsgahelyeinken. Ezek alapján,ha Ön sikeres nyelvvizsgát tesz, július elejére elkészül a bizonyítványa."

2014. febr. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!