Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Felvi.hu online jelentkez...

SOS! Felvi.hu online jelentkezés. A hitelesítő adatlapon kívül kell még valamit postázni febr.15. -éig? FONTOS!

Figyelt kérdés

Onlne bankkártyás módon fizettem, de erről nem kaptam semmilyen kinyomtatható igazolást, csak ezt írta ki a rendszer:


Önnek nincs fizetési hátraléka, a szükséges felvételi eljárási díjat befizetése alapján jóváírtuk!



Ezek szerint a borítékba csak a 4 oldalas hitelesítő adatlapot kell a borítékba tenni, semmilyen igazolást arról,hogy befizettem az eljárási díjat?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2014. febr. 13. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom bankkártyás tranzakciónál nincs szükség igazolásra, mert egyből érzékeli a rendszer (ahogy írtad). Az e-felvételin a fizetés menüpontban az információknál ezt írja is valahol, ha jól rémlik, nézd meg. :)
2014. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ennyit ír róla:


Bankkártya segítségével történő fizetés esetén nem kell felvételi azonosítószámot sem megadnia: mivel az e-felvételi felületéről közvetlenül érkezik a megfelelő oldalra, ezért a „háttérben” (nem látható módon) a tranzakció során egyértelműen megtörténik az azonosítás.


Akkor gondolom,ez jelenti azt, hogy nem kell külön küldeni semmit,mert rögtön beazonosították,ugye? :D

2014. febr. 13. 15:56
 3/5 anonim válasza:

A befizetést elvileg a közleményben megadott azonosítód alapján azonosítják. Ha online fizetted, szerintem nem kell dokumentumot mellékelned.

Viszont nekem meg az nem világos, hogy: Miután postára adtam a hitelesítő adatlapot, utána szkenneltem be a fizetést igazoló szelvényt, és igy a rendszer szerint újat kell nyomtatnom. Akkor vajon most mehetek megint a postára újat feladni? ...

2014. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de hogy néz ki a fizetést igazoló szelvény??? én meg ezt nem tudom....
2014. febr. 14. 09:31
 5/5 anonim válasza:

OTP-nél így néz ki. Én ezt szkenneltem be.

[link]

2014. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!