Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! E-felvin hitelesítettem...

SOS! E-felvin hitelesítettem az adatlapom, de tanulói azonosítót nem adtam meg, mert azt hittem olyanom nincs, de kiderült, hogy van. Most mi a teendő?

Figyelt kérdés
Újra kell hitelesítenem, vagy jó lesz így is? Légyszi segítsetek! Sürgős!

2014. febr. 13. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy ezt még később is beírhatom?

Légyszi adjatok tanácsot, teljesen kétségbe vagyok esve, hogy ez most baj-e?! És ha igen, akkor mit kell vele tenni?!

2014. febr. 13. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esetre hitelesítsd újra! Még szombatig van rá időd.
2014. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen hitelesítsd újra... ha hitelesítő adatlappal tetted, akkor ha még nem adtad fel akkor azt nyugodtan eldobhatod és újra hitelesíted, miután már az azonosítódat is beírtad.

ha már postára adtad akkor az új hitelesítő adatlapot is add fel postán mert majd csak az utolsót nézik :-)


ha ügyfélkapu segítségével hitelesítetted akkor az nem tudom hogy van, de gondolom akkor is újra kell csak hitelesíteni.

2014. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Már meg is csináltam. :)
2014. febr. 15. 17:21
 5/5 anonim válasza:
Látom, újra hitelesítetted, de amúgy lett volna lehetőséged pótolni később. Velem is ez történt, csak én febr. 15. után vettem észre, hogy üresen hagytam, így kicsit paráztam, de utánanéztem felvin, és ha esetleg valaki most vette észre, hogy elírt valamit: tudja majd módosítani. Vagy ha valakinek megváltozok a címe, azt is átírhatja majd.
2014. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!