Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályakezdő az, aki nincs 25...

Pályakezdő az, aki nincs 25 éves, vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik és nincs 30 éves. Én elmúltam 25, de nem vagyok 30 és felsőfokú szakképzésben vettem részt (2 éves képzés, nem diplomát adott). Most akkor pályakezdő vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a munkaügyi hivatalt és ők megmondják azonnal.
2014. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ott sem tudtak felvilágosítani erről. Az ügyintézőm egy cseppet sem segítőkész, bármi kérdéssel fordulok hozzá mindenre csak azt mondja, hogy ő nem tudja, nem az ő dolga. Amikor rákérdeztem, hogy milyen végzettségekkel szerepelek a rendszerben, a felsőfokú szakképzésre azt mondta, hogy az ő rendszerükben ilyen nincs, szóval ez nem is szerepel benne.
2014. febr. 14. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A fenti definíció szerint nem vagy pályakezdő, mivel nincs diplomád, de elmúltál már 25.
2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!