Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételivel kapcsolatos kérdés?

Felvételivel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

már elkezdtem az egyetemet, de úgy gondolom a mostani szakomat nem nekem találták ki de szeretném befejezni ez a félévét és még várni egy kicsit hátha megváltozik a véleményem. a lényeg hogy ha mégsem akkor szeretnék átmenni a bkf-re.

a kérdésem az lenne h elég majd nyár végén az utójelentkezés során jelentkeznem? akkor még meg van rá az esély h bekerüljek? csak mert még nem vagyok biztos magamban és a határidő pedig máig van. tudom h így már csak majd fizetősre lehet majd jelentkezni, de am is arra mennék.

előre is köszi :)



2014. febr. 15. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Pótfelvételire gondolsz? Akkor csak azok jelentkezhetnek, akik most jelentkeznek, de nem veszik fel őket egyik megjelölt helyre sem.

Miért nem jelentkeztél most? Ha fel is vesznek, akkor sem vagy kötelezve arra, hogy be is iratkozz az új szakra, ha megváltozna a véleményed.

2014. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!