Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy az...

Szerintetek igaz, hogy az ELTE és BGF iskolákban a tanulók legnagyobb része gazdagabb jómódúbb a vidékiekkel szemben, vagy a többi iskola tanulóival szemben?

Figyelt kérdés
Mivel a szüleim nem gazdagok, és az ELTE-t jelöltem először, azon gondolkozom, hogy inkább a Károlit írom első helyre nehogy kinézzenek, lenézzenek. Még most van 2 órám megváltoztatni.
2014. febr. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenféle emberek járnak mindkét iskolába, vannak gazdagok is akik zsebből kifizetik a tandíjat, de vannak akik csak diákhitelből tudják. Ne aggódj azon hogy kinézne bárki is
2014. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ELTE! Nem fogod megbánni! Ne érdekeljen más
2014. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még módosíthatsz sorrendet egyszer tavasszal

egyébként én is gondolkoztam, hogy elte vagy károli és a károli választottam, az van első helyen jelenleg :)

2014. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is odaadtam be, vidéki vagyok és nem vagyunk gazdagok. Nővérem is az eltére jár és nem is változtatta meg az iskola. Ugyanolyan egyszerű és nagyszerű lány, mint volt. Na jó, egyáltalán nem egyszerű jellemű, de na érted, nem változott semmit.

Még mindig van esélyed a sorrenden változtatni, gyere te is az eltére!

2014. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!