Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE TáTK-on milyen a...

Az ELTE TáTK-on milyen a közösség és milyenek a tanárok?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezem otthagyni a Debreceni Egyetemet, mert nem igazán szeretem. Nem a tanáraimmal van a probléma, hanem magával a csoportam egy jó részével és a városért sem rajongok. Az ELTE-en gondolkodok a jövőben.

A kérdésem az, hogy milyen az ottani tanári kar, milyenek a követelmények és nem utolsó sorban a közösség? Tényleg sok a sznob az emberkék között vagy ez csak egy mende-monda?



2012. aug. 20. 11:48
 1/2 A kérdező kommentje:
N mivan?! :O Ennyire rossz lenne a suli, hogy senki sem válaszol! :D
2012. aug. 21. 11:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire vagy pontosan kiváncsi? ELTE TÁTK-n a tanárok nagyobbik része rendes, a kisebbik részét meg inkább hagyjuk. A követelmény (legalábbis régen) egészen magas volt szerintem. A diákélet olyan, mint általában az ELTÉ-n, van, aki szereti és van, akit a hideg kiráz tőle. Én nem voltam oda tőle, szerintem vidéki egyetemen jobb az élet (pl Pécs), de volt olyan haverom, aki imádott ide jári. Sznobokról nem tudok.
2012. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!