Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Allitolag ragorcsolok a...

Allitolag ragorcsolok a fosulira, de megsem engedik a szuleim, hogy azt tegyek, amit akarok? Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Minden vizsgam elott annyira ideges voltam, a szuleim mondtak, hogy ne idegeskedjek, lesz, ami lesz. Megis mikor masodjara lehetett vizsgazni, tudtam, hogy nem tudom az anyagot megis a szuleim eroszakkal bekuldtek vizsgazni. Mire volt ez jo?
2014. febr. 16. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőszakkal? Már felnőtt ember vagy, hadd Te döntsed már el, hogy mi legyen és mi nem. Ők mégis honnan tudnák? Már ne is haragudj, de elég idióta szüleid vannak, és nagyon sajnállak. :-(
2014. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En ertem, hogy azt akartak, hogy nekem legyen jo, de annyira rosszul esett, hogy szinte semmit nem tudtam a leckebol, es ok addig mondtak, hogy menjek probaljam meg, vizsga elott koltottek, hogy oltozzek, mert megyunk a buszhoz... Szerintuk csak lusta voltam visszamenni vizsgazni :(
2014. febr. 16. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
De nem értem mi közük van nekik ehhez... Létezik egyáltalán szabad akaratod?
2014. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok fizetik a tandijamat, ezert csinaljak ezt!
2014. febr. 16. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor sokkal jobb volt elmenni vizsgázni 0 tudással úgy, hogy le van korlátozva hányszor mehetsz el vizsgázni egy tárgyból. Remek döntés volt a szüleidtől! ...
2014. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig, amíg a szüleid eltartanak és gondoskodnak rólad, addig nem lehet őket szídni. Örülj, hogy odafigyelnek rád. A vizsgára először is fel kell készülni, mert az a dolgod, másodszor is, még ha nem is mész át, vizsgarutint szerzel, hogy maga a szituáció ne legyen olyan szokatlan és ezáltal ijesztő. És nem utolsó sorban mindig történhetnek csodák, hogy pont azt kérdezik, amit tudsz, és mégis átmész. Az azért nem valószínű, hogy olyan szinten nem készültél fel a vizsgára, hogy semmit nem tudsz. Az életben nem menekülhetsz el a kihívások elől, mert akkor nem jutsz semmire!
2014. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!