Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megcsinálhatja a "FELVI"?...

Ezt megcsinálhatja a "FELVI"? Direkt a fizetősre vesz fel?

Figyelt kérdés
Helló! Tegyük fel(ami mellesleg igaz is), hogy megjelöltem egy szakot egy egyetemen. Másodiknak megjelöltem ugyan azon az egyetemen egy hasonló szakot. Harmadiknak pedig az első fizetősét. Megteheti az elbíráló társaság, hogy ha netán fel is vennének az elsőre vagy másodikra ÁLLAMILAG finanszírozottra akkor azt elutasítják, mert látják, hogy megjelöltem egy fizetőst is. ÉS inkább fizessen azzal is gyarapodik az állam kasszája! KÖSZI előre is. Csak úgy felmerült bennem ebbe a KORRUPT világban.
2014. febr. 16. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hogy alakul ki a ponthatár, mert látom még most sem vagy vele tisztában...
2014. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt úgy gondoltam, hogy ha meglenne a pontom az elsőre természetesen.
2014. febr. 16. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a pontod, akkor nincs kérdés.. Nézd meg!!
2014. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg van a pontom de helyszűkében nem mindenkit vesznek fel akinek meg van a pontja. Ha pl 250 ember jelentkezik és abból 180-nak meg van a pontja de a létszám csak 45-50, akkor valaki hoppon marad és gondoltam rá, hogy pl aki fizetőst is megjelölt. Vagy teljesen rosszul gondolom?
2014. febr. 16. 14:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Felsőoktatási szakképzés. 2 éves Egyetemi szintű. Ha ez segít valamiben.
2014. febr. 16. 14:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... Írtam, hogy nézd meg hogyan alakul ki a ponthatár, mert ordenáré baromságokat írsz! Legalább ennyit csinálj már meg, ha a felsőoktatásban akarsz tanulni!!! Fogalmad sincs az egészről!
2014. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy még keresgélni se kelljen:

[link]


Legalább a saját érdekedben, mert ha ennyire nem vagy képes, akkor nagyon hamar ki fogsz hullani.

2014. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszból gondoltam ki tudod következtetni de látom NEM. :D A pontom igen meg van mivel megnéztem a tavalyi ponthatárokat. Csak levezettem egy gondolatmenetet de látom hibásan. Köszi.
2014. febr. 16. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Tavalyi ponthatárból maximum jósolni lehet, de biztosra nem tudhatod, hogy elég lesz-e a pontod IDÉN.
2014. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pontokat aszerint határozzák meg, hogy hányat akarnak az adott képzésre felvenni, ha pl 50-et, akkor az elért pontszámokban lefelé haladva megnézik az 50. ember pontját, és az lesz a ponthatár. Ha ezt többen érik el, akkor egy ponttal följebb lesz a ponthatár. Bíráló bizottság nincs, csak pontok.
2014. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!