Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet sminkelni...

Mennyire lehet sminkelni (gimis) szóbelin?

Figyelt kérdés
Na, nem nagy füstös sminkre gondoltam, csak alapozót, meg szempillaspirált használnék, kérdés ezt mennyire tolerálják... Szerintetek?

2014. febr. 16. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem börtön a szóbeli... :)

Úgy sminkelsz ahogy akarsz,jegyedhez nem ad hozzá és nem is vesz el belőle!

2014. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Úristen... te aztán érted az élet lényegét!
2014. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez simán mehet.
2014. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló, képzeld, igenis értem. :) Kitűnő tanuló vagyok, jól írtam meg a központimat, vannak terveim, céljaim.. Bocsánat, hogy gondolok arra is, milyen benyomást keltek majd személyesen, és nem szeretném hogy ezen bukjon el... Szóval mielőtt írsz gondolkozz el..:)


A másik kettőnek meg köszönöm :)

2014. febr. 16. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor elárulok valamit neked. Csak azért, mert értek hozzá.

NULLA pont javítást tudsz elérni akár szempillaspirállal, akár más sminkkel. A tanárok ugyanis nem ezt értékelik! Sőt: a tanárok kifejezetten GYEREKEKET vesznek fel az iskolába, és nem azokat, akik felnőttnek képzelik magukat és a külsejükkel akarnak jó benyomást tenni. Baromira nem érdekli a tanárokat, hogy egy 12 vagy 14 éves gyerek mennyire akarja kozmetikumokkal kifejezni a bimbózó nőiességét, ezzel legfeljebb rontani lehet az összbenyomáson, ha túlzásba viszed, javítani viszont garantáltan semennyit. Hidd el, elég sok ilyet végigcsináltam már. Erre most lehet megint nulla százalékot adni és felpontozni azokat, akik azt mondják, amit olvasni szeretnél, viszont mégis ez az igazság. Gyerek és gyerek között nem teszünk különbséget aszerint, hogy ki akar felnőttebbnek látszani. És a válaszolók közül valószínűleg én vagyok az egyetlen, aki ért is hozzá.

Próbáld inkább a tudásodra és a belső jó tulajdonságaidra irányítani a figyelmet, azzal érsz is valamit.

#2

2014. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Látod pont azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam Mások véleményét ezzel kapcsolatban. És nem arról van szó, hogy a pontjaimon szeretnék javítani (mert az kimagaslóan magas lesz, az átlaghoz képest), csak így egyszerűen magabiztosabbnak érezném magam. Ennyi az egész. A tudásom meg így is-úgy is a helyén lesz.

Mindenesetre köszönöm az őszinte választ. :)

2014. febr. 16. 19:13
 7/7 anonim válasza:
Ne tegyel fel sminket
2014. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!