Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti szoktatok otthon...

Lányok, ti szoktatok otthon sminkelni, amikor sehová nem mentek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha mondjuk ki szeretnétek próbálni egy új fajta sminket, hogy hogy áll nektek, vagy gyakorolni, hogy szebben, gyorsabban tudjatok sminkelni.
2014. jan. 21. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálgatni szoktam otthon, pl. tusvonal. (:

De amúgy ha sehova nem megyek, nem sminkelek.

2014. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szoktam próbasminket csinálni, ha annyira kíváncsi vagyok egy új termékre, hogy nem bírom kivárni a másnap reggelt. Egyébként nem szoktam, mert elég gyakorlott vagyok.
2014. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam, ha épp kedvem támad sminkelni.
2014. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én kisérletezős típus vagyok, mindig találok valami új sminkelési technikát, ezeket otthonra szoktam csinálni, mivel előfordult már hogy az eredmény elég érdekes lett :D. Az új sminkeket nem otthon próbálom ki, hogy mindenki megcsodálhasson. :D (Elég jól tudok sminkelni).
2014. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem régóta sminkelek, néha gyakorlok itthon, de olyankor rögtön le is törlöm.
2014. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem nagyon... Ha megyek valahova max korábban nekiállok hogy próbálgassam.
2014. jan. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

ha látok valami jó sminkvideót, akkor kipróbálom, hogy tudok-e olyat én is :)


Amúgy itthonra púder-korrektort szoktam, ha nem megyek sehová.

2014. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!