Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy felvegyenek...

Van esély rá hogy felvegyenek a színművészeti egyetemre?

Figyelt kérdés
Egészen idáig ugyvolt hogy valamelyik orvosi egyetemre megyek biosz és kémia faktos vagyok...de most nemrég rájöttem hogy nemakarok egy korházban ülni egész életemben és nemis akarom ezt az egészet viszont imáádok szerepelni kis korom óta és versenyeket is nyertem régebben...Szerintetetk ilyen hirtelen minden féle képzés külön óra nélkül felvehetnek??
2014. febr. 16. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, ez a tehetségedtől függ, így mi nem tudjuk megmondani.

Amúgy Pesten vannak színitanodák, oda jelentkezhetsz a felvi eljárás menetén kívül is, és oda tuti be fogsz jutni

2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Az más kérdés, hogy mekkora.
2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)) de ott néznek valami tanulmányi átlagot vagy éretségit,vagy csak a felvételit amit ott fogok csinálni??
2014. febr. 16. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a felvételi számít, de remélem tisztában vagy vele, hogy egyrészt minden évben egy bizonyos karaktert keresnek, másrészt pedig még az igazán tehetséges, és kiskoruk óta színészi pályára készülőket sem veszik fel elsőre.

Jó tánctudás, beszéd, jó erőnlét, megfelelő énekhang, tapasztalt sem árt..

2014. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!