Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kilencedikesek, akiknek van...

Kilencedikesek, akiknek van MOZAIK tankönyvük! (? )

Figyelt kérdés

Kellene a matek tankönyv hátsó borítójának belső oldaláról a kód! (két betű-két szám www.tkr.hu: négy betű-négy betű-négy betű-négy betű)

Fontos lenne, köszi előre!



2014. febr. 17. 13:31
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
A tiédben nincs?
2014. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem mozaikom van, hanem valami más, de abban nincs semmi elmagyarázva, és nem értem az anyagot. Van ez a webmozaik, ott szeretném megnézni, de kell a kód
2014. febr. 18. 11:04
 3/9 Tom Benko ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert aki meg mozaikos, az valószínűleg már régen fel is használta. De amit nem értesz, miért nem kérdezed meg valakitől?
2014. febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hm... igaz. :|| Nincs rá lehetőségem, hogy megkérdezzem mástól, ezért próbálok a netről leszedni mindent.
2014. febr. 19. 13:54
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Pedig nekem például lenne időm válaszolni.
2014. febr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mármint magyarázni??
2014. febr. 20. 20:51
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Akár azt is.
2014. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hú, az jó lenne. kémiához nem értesz véletlenül? azt még kevésbé értem, és még fontosabb lenne.
2014. febr. 21. 13:31
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Hm. Matematika-fizika-kémia szakos vagyok…
2014. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!