Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételire szoknyában kell...

Felvételire szoknyában kell menni?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz a felvételim.Azt tudom, hogy ünneplőben kell menni de azt nem hogy pontosan miben.Az ünneplő blúz rendben van, de azt nem tudom hogy most mehetek fekete nadrágba vagy kkötelezőa szoknya? Mert barátnőim szerint sokkal elegánsabb a szoknya és ezzel megtiszteljük őket de én egyrészt nem szeretem, másrészt a szüleim sem engedik hogy ilyen hidegben szoknyában csalingásszak..és a baj az hhogy tönkrement az ünneplő cipőm és szoknyával nem mutat jól csizma.(ha mégis nadrágba megyek akkor nem baj ha csizmát húzok hozzá? Vagy mindenképp ünneplő cipő kell?)

14/l



2014. febr. 17. 13:46
 1/3 anonim válasza:
Ilyen időben szerintem nem várhatják el,hogy szoknyában meg ünneplőcipőben menj.
2014. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Nyugodtan menjél fekete nadrágban.
2014. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh köszi megnyugodtam..:D
2014. febr. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!