Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematikából hiányaim vannak,...

Matematikából hiányaim vannak, átszeretném tanulni az eddigieket de nem tudom hogy kezdjem el. Esetleg nincs valami teszt amivel felmérhetném hogy mi az amit nem tudok?

Figyelt kérdés

Alsóban jól ment a számtan, voltam is matematika versenyeken, de aztán 6.7. és 8.-ban rossz osztályom volt, így soha nem csináltam házi feladatot és órákon sem mindig figyeltem oda. Aztán 9. osztályban 3 as lettem év végén, most meg 10. es vagyok és 2es lettem félévkor.

Na most az a problémám hogy amikor van egy témakör, nem az hogy nem értem meg, hanem ilyen apróságokat rontok el hogy elszámolom magam, +,-, nem veszem figyelembe, vagy pl fizikában is mindig a matek részt rontom el.


2014. febr. 17. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!