Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg! Érettségire...

Nyugtassatok meg! Érettségire való jelentkezés?

Figyelt kérdés

Nem sikerült elküldenem az átutalásról szóló bizonylatot az Oktatási Hivatalba, mert ma nem sikerült feladni. A többit pedig feladtam postán. Még ma interneten keresztül át tudnám utalni, de annak lenne vajon értelme?

Valaki volt már hasonló helyzetben? Gondolom ha holnap beszaladok nem fogadják már el. :(



2014. febr. 17. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ma utalni, hiába fogadja el az internetbank, az holnapi utalásnak számít. Hívd fel őket reggel, hogy mi legyen.
2014. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az utalás elindítása számít, hisz akkor gyakorlatilag szombat 4 óra lett volna a jelentkezési határidő, mert akkor zár a legtöbb banki rendszer.

A péntek 4 után indított utalás az mind hétfői pénz beérkezés ha ezen időpont után indít valaki utalást.

Pl. ha valakinek nincs netbankja akkor a bankfiókba ha bemegy akkor csak nyomtatvány kitöltéssel tud utalni, amit le kell bélyegezni, ott is a lebélyegzés dátuma a lényeg azt tudja bescannelni igazolásként..az hogy a bank azt mikor dolgozza fel..egy másik dolog.

Ha ma próbáltad indítani az utalást az már késő....15-én kellett volna elindítanod az utalást hogy határidőbe légy, ezt megtehetted volna bankfiókban hisz a bélyegzős utalás feladás nyitva van azaz elülső kis részben a bankautomata mellett szokott lenni.

De szerintem utald..nem fogják elutasítani a jelentkezésedet emiatt..én egy pér éve figyelgetem a felvit és tudom hogy sokakat még márciusban is felszólítanak az eljárási díj befizetésére, különben megszüntetik az eljárást címszóval..szóval szerintem ez idén sem lesz más.

2014. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most az e-felviről beszélsz? mert annak semmi köze az érettségi jelentkezéshez....
2014. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen bocs..rossz helyre ment a válsz..érettségit nem tudom hogy van...
2014. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy próbálkozni kell, lehet, hogy 1-2 nap késést még elfogadnak, ha a papír a helyén van, nem emberevők ülnek ott.
2014. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mi van? Mit mondtak?

Sikerült elintézni?

2014. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos kommenteket!

Reggel 9kor felhívtam őket, hogy mi a szitu, s azt mondtaák szaladjak be, hogy minél előbb csekken be tudjam fizetni. így el van intézve. :)

2014. febr. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!