Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor küldtétek el postán a...

Mikor küldtétek el postán a hitelesítő adatlapot és mikor hitelesítették a felvételiteket? Van, akinek még mindig nem tették meg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha időben elküldted a papírt, a héten biztos felviszik a programba
2014. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hamarosan tényleg hitelesítik, ugyanis a hitelesítő adatlapomat már január 23-án megkapták, és semmi... :(
2014. febr. 25. 10:00
 3/12 anonim válasza:
Én kétszer hitelesítettem mert történtek változások. tegnap kaptam egy emailt hogy hibás a hitelesítésem. Remélem azért mert még csak az elsőt sikerült feldogozniuk. Nyugtat mindenki de valahogy nem sikerül magamat is megnyugtatni. Az ügyfélszolgálatos hölgy azt mondta várjam meg hogy a másikra is érkezzen válasz.
2014. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj az első hitelesítő adatlapoddal?
2014. febr. 25. 15:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj, semmi, változtattál. :D Nem kérdeztem semmit. ^^
2014. febr. 25. 15:30
 6/12 anonim válasza:
amikor töltögettem akkor rámentem a középiskola adataira és tovább is ugrottam, nem mentettem el. a hitelesítésnél nem jelzett hibát amikor átnéztem akkor is mindent jónak láttam. utána észrevettem miutan feladtam hogy nem töltöttem ki azt a pontot (pedig zöld pipa ott volt). ezért hitelesítettem megint és ismét feladtam. csak remélem hogy nem nyomkodtam semmit sem utána. nagyon remélem mert ugrik akkor egy év. nagyon nem lenne kellemes :((
2014. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha időben feladtad a másodikat, akkor rendben lesz. :)
2014. febr. 26. 08:10
 8/12 anonim válasza:

igen, remélem :)

ajánlottan adtam fel még január 30 környékén. A papír is megvan úgyhogy tudom tanusítani. ha ez jelent valamit :D

2014. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
sikeresen hitelesítettem :)) mostmár boldogság van :D
2014. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor legalább neked megvan. :) Én meg várok tovább. :D
2014. febr. 26. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!