Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor küldtétek el postán a...

Mikor küldtétek el postán a hitelesítő adatlapot és mikor hitelesítették a felvételiteket? Van, akinek még mindig nem tették meg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 16:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az irodánkhoz beérkezett hitelesítő adatlapok feldolgozása folyamatban van, így amennyiben Ön már küldött végleges adatokat tartalmazó hitelesítő adatlapot, aggodalomra nincsen oka, a feldolgozásáról illetve státuszáról e-mailben tájékoztatást fog kapni, ezzel kapcsolatban kérjük szíves türelmét! Abban az esetben, ha március első hetében nem kapja meg a tájékoztató e-mailt a feldolgozásról, kérjük március második hetében vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatunkkal az info@felvi.hu e-mail címen, vagy telefonon, a +36-1-477-3131 telefonszámon!



Felhívom szíves figyelmét, hogy az átutalások jóváírása csak a jelentkezési határidőt követően kezdődik meg! Átutalás esetében hosszabb ideig tart a jóváírás folyamata, közvetetten kapjuk meg az adatokat. Az adatok kézhezvétele után frissül a felület is. Mindezek azt eredményezik, hogy az átutalás feldolgozásának kezdete és a felületen is látható jóváírása között hosszabb idő telik el. Fentiekre azért szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy amennyiben a befizetés, illetve a jelentkezési határidő után még nem látja ennek eredményét, akkor aggodalomra nincsen oka. Amennyiben valamit egyeztetni szükséges, akkor feltétlenül felvesszük az érintettekkel a kapcsolatot.



Kérem, hogy amennyiben az ügyben további kérdései lennének, akkor az előzményeket is fűzze hozzá új üzenetéhez!



email válasznak ezt kaptam, lehet valakiket érint is :D (még mindig én vagyok :))

2014. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma reggel végre hitelesítették. :)
2014. márc. 5. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!