Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy nézz ki az egri Eszterház...

Hogy nézz ki az egri Eszterházy főiskolán az óvodapedagógiás alkalmassági?

Figyelt kérdés

A beszéd alkalmassági még csak menne... de az ének meg a tesi...

Se ritmusérzékem, se hangom... De hangom az olyan szinten szörnyű, hogy hihetettlen :D egyszerűen, akárhogy próbálom nem megy :( a tesi: azt olvastam, hogy futtni kell pár percet, az menne, a bukfenc is... de nem tudok kézenállni se, lehet, hogy 1 fél mp-re menne segítséggel, de tovább nem hiszem... és szekrényt sem tudok ugrani, valamiért félek tőle és leblokkolok :(

Mennyire veszik ezt komolyan?

Előre is köszi :)



2014. febr. 25. 19:08
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Neked megvolt már az alkalmassági vizsga? Én csütörtökön megyek, és én is nagyon tartok tőle, főleg az ének részétől. Ha Te túl vagy már rajta, beszámolnál róla, hogy milyen volt, miket kellett csinálni, mennyire vették komolyan? Ha még a vizsga előtt állsz, akkor sok sikert hozzá!

2014. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!