Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Merjem megjelölni a szakot...

Merjem megjelölni a szakot ilyen esetben is?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta óvodapedagógusnak készülök. Januárban elvégeztem egy alkalmassági vizsgát, amin alkalmasnak bizonyultam mind beszédkészségi, mind testi, mind zenei, mind egészségügyi szempontból. A napokban megromlott az egészségügyi állapotom, így részletes kivizsgáláson kellett részt vennem. Ma megtudtam, hogy nagy valószínűséggel cukorbeteg vagyok. Az óvodapedagógus szakma egészségügyi alkalmassági vizsgájában kizáró ok a diabétesz. Mivel kiskorom óta óvónőnek készültem, nem jelöltem másik képzést. A betegség nincs még kivizsgálva, diabetológiai beutalót kaptam, így arra is van egy pici esélyem, hogy nem vagyok beteg, viszont holnap lejár a határidő, így ezt holnapig már nem tudom kideríteni. Eléggé tanácstalan vagyok a jelentkezést illetően. Van esetleg valaki, aki hasonlóképpen járt, vagy hallott valamit erről, esetleg tud olyanról, aki cukorbetegen végez/végzett tanítói/óvodapedagógus/logopédus, stb szakmát? (az alkalmassági vizsga alapján többek között ezekre a szakmákra vagyok alkalmas)

2014. febr. 14. 22:17
 1/2 anonim válasza:
En semmifele ilyen tapasztalattal nem rendelkezem, de azt mondanam probald meg! Viszont mindenkeppen legyen egy B terved is.
2014. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy cukorbeteg, és ne is beszélj róla.

Jelöld be nyugodtan, tessék a régi vágyad szerint cselekedni!


A cukorbetegség nem úgy működik, ahogy sokan képzelik...azt be lehet állítani(ha magas) de lehet, hogy mérés előtt valamikor sokat ettél...


ha véletlenül túlsúlyos vagy, akkor sincs baj, mert egy kellemes diéta megoldja..


mindegy, tessék jelentkezni!


sok sikert.

2014. febr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!