Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki közmunkán van, nem...

Ha valaki közmunkán van, nem jelentkezhet a munkaügyi központ által támogatott továbbképzésre?

Figyelt kérdés
Velem az történt, hogy januárban lejárt a munkanélkülim, akkor azt mondták, hogy közmunkát tudnak felajánlani, elfogadom, vagy törölnek a nyilvántartásból. Azt mondtam, hogy én valójában továbbképzésre szeretnék jelentkezni, sajnos azonban az csak február végén, azaz most indul, addig viszont regisztráltnak kell lennem, különben nem jelentkezhetek. Ezért elvállaltam a közmunkát, hogy ne szakadjon meg a folyamat, erre most amikor jelentkeztem volna a képzésre, közölték velem, hogy nem tehetem, mivel alkalmazásban vagyok, és akkor nekem ez nem jár. Egyszerűen hihetetlen a számomra, úgy érzem átvertek, hát nem az a cél, hogy hosszabb távon jobban járjak? Újabb tanfolyam nem tudni mikor indul, lehet, hogy nem is indítanak többet, hol tudnék panaszt tenni? Ki tudna segíteni? Az a baj, hogy csak két nap van még a jelentkezésre, a jegyzék csak most jelent meg, s azt mondták, úgy is betelt már, de nem tudom megemészteni.
2014. febr. 26. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!