Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti melyiket tanulnátok előbb?

Ti melyiket tanulnátok előbb?

Figyelt kérdés
Azt a tantárgyat, ami péntekre kell, de önkéntesen szeretnétek belőle felelni (2 oldal), vagy ami hétfőre kell (mához 1 hétre), de idő kell hogy leülepedjen, elég nehéz tananyag (3 oldal). Mind2-t meg kell tanulni, csak nemtom melyiket tanuljam előbb.

2014. márc. 3. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A nehezet alaposan, figyelmesen atolvasnam ketszer (hogy jol ertsem, atlassam), de utana megtanulnam a pentekre valot. Aztan pentek estetol kezdenem ujra a 3 oldalasat (vagy csak szombaton;-)). Igy ulepszik is, de nem kell tul elore tanulnod se.
2014. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom milyen nehéz anyag lehet az a 3 oldal, ha 2 nap nem elég neki megtanulni.

Amúgy amit az előző Válaszoló írt, teljesen korrekt, csináld úgy!

2014. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A 3 oldalas tényleg nagyon nehéz, 8 kérdésből áll, és egy kérdésre elég hosszú a válasz és nehéz! 2 nap tuti nem elég rá, pláne hogy elég nehezen tanulok, nehezen fogom fel, ez mellett azt a 3 oldalasat magolni kell, mert ha kihagyok szavat, vagy más szavakkal írom le az ellenőrzőben, a tanárnő már mingyárt beparázik, megnézi hogy hogy van leírva, stb. :// legalább szerdán el kell kezdenem.

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik! :')

2014. márc. 3. 08:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Te milyen iskolába jársz? Hányadikos vagy?
2014. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem lényeg.

Egy diák a sok közül.

2014. márc. 3. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért lett volna lényeg, mert vagy nagyon gyenge képességű vagy még nagyon fiatal az aki, három oldalt egy hétig tanul. Furcsa.
2014. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek elég 3x elolvasni a tananyagot. Igen, az öcsémnek elég, aki fiatalabb tőlem, de nem érdekel, a végsőkig küzdeni fogok, nem fogom megengedni hogy lenézzenek, el fogom érni, amit akarok!

Egyébbként késő szülött voltam, 4 napig magzatvíz nélkül voltam anyám hasába, és valamennyit sérültem! De küzdeni fogok, nem fogom megengedni hogy lenézzenek!

2014. márc. 3. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem akar lenézni, segíteni akarnak szerintem a válaszadók. Nem lehet csak úgy ráfognod magadra, hogy "én nehezebben tanulok, kész, így alakultam ki", mert sokkal valószínűbb, hogy csak egyszerűen nem találtad még meg a neked megfelelő tanulási módszert.
2014. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem fogtam rá senkire sem, lehet igazad van, hogy nem találtam még meg a nekem megfelelő tanulási módszert, csak iszonyatosan sz*rul esik, hogy anyám mindig az öcsémmel van elkeveredve, hogy versenyekre jár, meg h az öcsém matek versenyre jár, én meg külön matek órára.

Ezmellett ő tényleg sokkal könnyebben tanul mint én, és nem 1x megkaptam már tőle (az öcsémtől), hogy neki sokkal nagyobb IQ-ja van, meg stb. Ez nekem iszonyatosan rosszul esik.

2014. márc. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!