Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális Ösztöndíj fellebbezé...

Szociális Ösztöndíj fellebbezést megnyerhetem?

Figyelt kérdés
A probléma a leadásnál az volt, hogy a tesóm hallgatói jogviszonyát nem tudtam leadni mert az ő egyetemén még nem kezdődött meg a tanítás és egy héttel később kellett így leadnom. Én elfelejtettem ezt, ezért most bukok több mint 20.000 forintot amire nagyon nagy szükségem lenne. Szerintetek ha azt mondom, hogy én márpedig leadtam később azt a papirt csak ők elkeverték biztos akkor mennyi az esély rá, hogy fellebbezésnél én nyerek?
2014. márc. 6. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 0% az esély. Nem kell aláírni semmit, amikor leadod a papírokat? Én nem ezt a támadás-vonalat erőltetném, hanem a szívükre próbálnék inkább hatni.
2014. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhh ezeknél az semmit nem ér :/ De lehet megpróbálom.
2014. márc. 6. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ebből a hamis fellebbezésből még fegyelmi is lehet :(
2014. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem hamis...
2014. márc. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!