Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Korán kezdődik a tanítás vagy...

Korán kezdődik a tanítás vagy nem? A 8 vagy a fél nyolc korán van? Min kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Nektek milyen tapasztalatotok van az iskolakezdéssel?

Hogyan kellene kinéznie egy jó órarendnek?

És milyen eredménye lenne az órarend vagy a tanítási óra reggeli kezdésének megváltoztatásának?


2014. márc. 8. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó így.
2014. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban 7:45-kor kezdődött az első óra, középiskolában 8:25-kor. Attól függően, hogy ki milyen messze lakik az iskolától lehet baráti a kezdés időpontja; általánostól 10 perc sétára laktam, középsulitól ~3/4 óra tömegközlekedésre. Szóval könnyen be tudtam érni az első órára :)
2014. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így visszagondolva nem értem hogyan tudtam minden reggel olyan korán felkelni. Most így az egyetemen nem rakok reggel 8-ra órát (bár így is 1-1 előadás akkor kezdődik), nagyon nagy szenvedés felkelni (régen közel sem éreztem annak). Valószínűleg ez azért van, mert rászoktam a késői fekvésbe (este is szoktam tanulni).

Szóval szerintem, úgy megéri a reggel 8 órási kezdés, ha nem éjjeli ~1-2 órakkor kerülsz ágyba folyamatosan, plusz ha a délutánod egy része szabad (amikor tudsz tanulni), ez közép és általános iskolába megoldható. Felsőoktatásba neccesebb.

2014. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem középsuliba az első órám 7:15-kor kezdődik... :D De jó is így, mert korán kezdek, de korábban is végzek.
2014. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!