Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hitelesítés előtt meg lehet...

Hitelesítés előtt meg lehet többször is változtatni a sorrendet?

Figyelt kérdés

Február 23-ig lehet hitelesíteni a felsőoktatásra való jelentkezési szándékot. Úgy tudom, egyszer lehet módosítani a sorrenden júliusig.

Hitelesítés előtt meg lehet többször is változtatni a sorrendet, vagy már érvénybe lépett a szabály?

Köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 14. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tudom a kérdést, de másik oldalról megközelíteném valamilyen szinten.


Miért akarod folyamatosan változtatni? Itt van a határidő a nyakadon, de még most sem vagy biztos benne mit is szeretnél? Nem lenne jobb inkább kihagyni egy évet, hogy ne pocsékolj el 1-2 támogatott félévet?

2014. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig teljesen érthetően tettem fel, nem úgy gondolom, hogy a kérdésemre 3 kérdéssel kéne "válaszolni".

Azt szeretném megtudni, hogy a postai hitelesítés előtt lehet-e a megadott 'egyszer-módosíthatsz csak' szabály ellenére többet módosítani a megjelölt iskolák sorrendjén.

2014. febr. 15. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Értettem a kérdést, de elsősorban nem azzal kapcsolatban válaszoltam.

Csupán nem értem, hogy itt van a határidő, Te meg még mindig itt akarsz módosítgatni, mert - gondolom - fogalmad sincs mit szeretnél (márpedig erről van szó, különben nem kérdezősködnél).

2014. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!