Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suliban miről tartsak előadást...

Suliban miről tartsak előadást, ami valószínűleg majdnem mindenkit érdekel, illetve nem unalmas téma? Bármi lehet (bizonyos kereteken belül, a kategóriát ne nézzétek)

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetesen a szexről! Például az önkielégítésről. Hogy te hogyan szoktad, milyen gyakran, ilyesmi.


(De, nézem a kategóriát.)

2014. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
beszélj a hüvelygombáról :D
2014. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Drogok :) Ha jól megvan csinálva érdekes :) Én ebböl csinaltam.
2014. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy nagyon jó előadás a drogokról. Eléggé az volt az érzésem, hogy aki tartotta, valahonnan nagyon jól ismeri a témát. Esetleg tarthatsz terhesség elleni védekezésről is. Persze csak ha nem akad ki a tanár, meg nem tudom, hanyadikosok vagytok.
2014. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1-es de ki kell kuldeni a fiukat:D
2014. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Egyetemes Gonosz válasza:
Ajánlom témának a Heisenberg-féle határozatlansági relációt, de szerintem az idődilatáció, nagy az M-elmélet is érdekes témakör, élvezné a hallgatóság.
2014. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a ti sulitokban mennyire gyakoriak ezek a témák, de a miénkben már mindenki a fejét veri a falba ha az alkohol, drog, cigi kerül szóba egy előadás keretében. De komolyan, már mindenkinek a könyökén jön ki. Végtelenül unalmas és egyáltalán nem érdekfeszítő tizedjére hallani hogy milyen káros, meg a következményei és stb. Egy idő után már a "sokkoló" képek is megszokhatóak. Szóval szerintem ne ezekről. De ez csak az én véleményem. De tarts, mittudomén, mondjuk sorozatgyilkosokról, összeesküvés elméletekről, vagy arról amit esetleg az utolsó tanácsolt. Valami nem mindennapi és különös legyen, ami tényleg megfogja az embert és nem kell huszadjára hallania.
2014. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!