Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlati hely igazolás?

Gyakorlati hely igazolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyakorlati hellyel kapcsolatban van problémám, ugyanis bő 1 héten belül végzek, és kijelentették a cégnél, hogy amíg nem érkezik meg a sulitól a 'pecsétes igazolás', addig nem fognak Nekem semmit sem leigazolni, mert 'nem szabályos'.


Minden papírt bevittem, a fent említett 'sulis pecsétes igazolással' egyetembe, de azt amikor visszavittem a suliba, kiküldték a kamarába ahogyan kell. Onnan 2-3 hónap múlva küldik az igazolást a cégnek.


Innentől igazából Én nem tudom mit tehetnék még, érdeklődtem a suliban, de eredménytelenül, és félek hogy a végén nem fogják leigazolni a cégnél eltöltött időmet, ami feltétele annak hogy befejezzem a tanulmányaimat.


A kérdésem az lenne, mi ilyenkor a teendő?

Amikor a tanárok sem tudnak érdemben válaszolni, és kapom a folyamatos 'semmit nem igazolunk addig, amíg nincs ..' szöveget?


Köszönöm a válaszokat előre is:).



2014. márc. 9. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
21%
Az "én", "nekem" szavakat kis kezdőbetűvel írjuk.
2014. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!