Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önköltséges hallgató vagyok a...

Borosuveg kérdése:

Önköltséges hallgató vagyok a Debreceni Egyetemen 2012 szeptemberétől és végig az vagyok. Én akkor hat alkalommal vehetek fel tárgyat?

Figyelt kérdés

Vizsgaszabályzat: "A beiratko

zása óta folyamatosan ugyanabban a költségtérítéses képzésben részt

vevő hallgató jogviszonyát a kar megszünteti, amennyiben a hallgató egy tárgy kr

e-

ditjét hat tárgyfelvétel

, vagy tizenkét vizsga

után sem szerzi meg"



#önköltség #tárgyfelvétel #hat tárgyfelvétel
2014. márc. 10. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!!..ez csak a 2012 előtt kezdettekre igaz..mert 2012-től kezdetteknek egy tárgyat max 3*szor lehet felvenni erről a NF Tv. rendelkezik, akár fizetős akár állami támogatott hallgatók, 2012 előtt e fizetős képzésben résztvevő hallgatóknak az egyetem határozhatta meg azt hogy hány vizsga és hány tárgyfelvétel a maximum.
2014. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És esetleg még annyi h a Dékán ezen tud változtatni? Mondjuk méltányosságból eltekinthet ettől?
2014. márc. 10. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem..erre nincs hatásköre, jogszabályt nem bírálhat felül még a dékán sem.
2014. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2014. márc. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!