Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek felmentés kérdés?

Matek felmentés kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok pár kérdésem lenne a matek felmentéssel kapcsolatban.

-Hova kell bejelentkezni ha ki szeretném vizsgáltatni magam?

-Ha 18. elmúltam, anyunak és az ofőnek kell-e tudnia róla, hogy kapjak felmentést?

-Hogy vizsgálják ki, hogy discalkuliás vagyok-e vagy sem?

Köszi


2014. márc. 11. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el tanulni. Velem is így volt, világéletemben utáltam a matekot, nem ment, pedig csak nem szántam rá elég időt (és mindeközben azt hittem, én igenis szánok rá), most érdekesmód megy. Sokkal rosszabbul jársz, ha kiharcolsz magadnak egy felmentést (amit egyébként úgyse fognak adni, mondván, hogy eddig nem vetted észre?!).
2014. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig is borzasztó voltam matekból, de idén van az hogy esélytelen a kettes és szószerint csontnélkül megbukok. Biztos hogy évet kéne ismételnem amire nem igazán szeretnék még gondolni se, pláne hogy semmi sem garantálja hogy egy év múlva miért lennék jobb. De légyszi a fennti kérdésekre válaszoljatok :) koszi
2014. márc. 11. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

van nyáron pótvizsga.


megsúgom, a mai matek szint még a "beteg" egyéneknek is megy.

2014. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha diszkalkuliás lennél, akkor az már rég feltűnt volna valakinek, nem gondolod?
2014. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem állítom hogy az vagyok, csak megbukok matekból és igen szeretnék egy kiskaput. Egyébként a discalculiasok feléről középiskolában derül ki, szóval nem, nem gondolom.
2014. márc. 15. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!