Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kérhetnék testnevelésbő...

Hogyan kérhetnék testnevelésből felmentés, ha nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Utálom a tesi órákat, tavaly volt úszásunk, ott sikerült felmentetnem magam, mert kitaláltam, hogy a klóros víztől fáj a fejem, meg gyengének érzem magam. Most ilyet nem találhatok ki. Segítenétek?? Adnátok valamilyen jó ötleteket??

2013. szept. 2. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Kell a sport a szervezetednek ! Ha nincs semmi bajod,akkor tesizz csak !
2013. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Utálom a tesi órákat"!!!!
2013. szept. 2. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen sportolsz sulin kívül, egyesületben akkor asszem kaphatsz felmentést de nem tudom a pontos kritériumokat.
2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem,de mégis kibírtam :D Nemhiszem hogy akkor nem kellene tesiórákon részt vennie :D pont hogy kellene szerintem,mert úgyis:sportoló , azt mondanák...
2013. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy lehet h a tesitanár meg téged utál, mégse kaphat alólad felmentést.
2013. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Remélhetőleg sehogy.

Ugyanis a cél, hogy lehetőleg minél kevesebb dagadt és nyápic embert képezzünk az iskolákban.

2013. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-7: Ha-ha-ha

Viccesek vagytok :D

Az biztos, hogy megkönnyíteném a tesitanárom dolgát, ha lenne felmentésem.

Mire jó a testnevelés óra??? Arra, hogy bemegyünk, előpakoljuk a szereket, egyszer megcsináljuk a gyakorlatot, leosztályoz, elpakoljuk a szereket, mehetünk visszaöltözni.

Nem tudom melyik okos politikus fejéből pattant ki ez az ötlet, de gratulálok neki!!! Sikerült megnehezítenie a diákok mindennapjai!!! Jobb a sok tesi óra helyett raknának be inkább kémia, fizika, földrajz vagy akár matematika órákat, hiszen ezekből a tantárgyakból a legtöbb tanuló rosszabb-búl áll, mint testnevelésből.

2013. szept. 2. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség a testnevelés heti 5×. Az embernek utána élni nincs kedve, nem hogy még kibírjon több órát, feleljen, koncentráljon. Heti 1 is elég lenne. Viszont csak úgy nem tudod magad felmentetni. Kérdezd körbe az ismerőseidet hátha valaki tud tanácsot adni mert neki sikerül felmentetnie magát. Viszont gyógytesire akkor is járnod kell majd ami általában egy másik iskolában van.
2013. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es, igazad van.

Lehetséges, hogy megpróbálkoznék ezzel a gyógytesivel. Van a sulinkban, szóval ez nem okozna gondot. De az igen, hogy hogyan lehetne azt elérni, hogy könnyített tesiórákon vegyek részt. A legjobb megoldása az lenne, ha teljesen fel tudnám mentetni magam tesiből, még ha gyógytesire kellene járnom is. Mellesleg van egy kis gerincferdülésem, de az nem komoly.

2013. szept. 2. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!