Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok "tanuloknak.hu"...

Tapasztalatok "tanuloknak.hu" -ról?

Figyelt kérdés

Igazából saját tapasztalatokra lennék kíváncsi az ingyenes kresz-tanfolyamról, ki-mikor és hogyan kezdett neki, mennyi idő volt a tanfolyam, illetve utána hogy történt a gyakorlati oktatásra való jelentkezés, vizsga(pénzösszegek) stb.

A válaszokat előre is köszönöm!!



2014. márc. 13. 18:45
 1/5 jegesmedwe ***** válasza:

Te itt valamit félreértesz.

Az "ingyenes" tanfolyammal sehová sem mehetsz vizsgázni, csak bekerülhetsz a sorsolásba, ahol annyi az esélyed, mint egy lottó ötösre (na jó négyesre)

Ez az egész csak arra jó, hogy reklámot csináljanak ennek a cégnek amelyik velejéig korrupt, az öt támogató Nemzeti Közlekedési Hatósággal együtt.

Ha tényleg elhiszed, hogy tényleg ingyen kaphatsz valamit ebben az országban, akkor vagy nagyon tapasztalatlan, vagy nagyon naiv ember vagy.

Szerintem felejtsd el őket, mert csalódni fogsz.

2014. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen negatívnak lenni, főleg úgy, hogy nincs az egészről saját tapasztalatod, kedves első?

Én jövő héten megyek vizsgázni úgy, hogy ingyen végeztem a kreszt, megspórolva ezzel kb 20000 Ft-ot. A lényeg: nincs semmilyen sorsolás, csak bele kell férned az első x emberbe, akik ingyen kapják a képzést. Tanuloknak.hu-n elvégzel egy kis ,,mini-tanfolyamot", ott kapsz egy kódot, amivel az eTitan rendszeren regisztrálsz és tanulhatsz. Utána maradhatsz náluk vagy átmehetsz másik sulihoz is.

Sok sikert! :)

2014. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, és kedves #3 válaszoló, mond már el, hogy amiután levizsgáztál csak az ő általuk kijelölt helyekre mehetsz vezetni, aminek pedig az óradíja pont annyival több mint ez a megspórolt 20.000Ft.
2014. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem. Már átjelentkeztem egy másik autósiskolába. ;)

Megvan a képzésről az igazolásom, utána nem szabják meg, hogy ott kell vezetned, csak küldeni kell egy átjelentkezést, ami ingyenes.

2014. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak köszönjük, hogy itt volt és mindenféle tapasztalat vagy információ nélkül kezdte lehurrogni az egészet.

hallottam, hogy működik a dolog, de kíváncsi voltam, hogy milyen szinten és módon megy az egész!

2014. márc. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!