Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Attól, hogy esti gimibe...

Attól, hogy esti gimibe járok, még érettségizhetek 4-es,5-ösre?

Figyelt kérdés
1 évem van már hátra, de azt hallottam, hogy ott nem tanítják meg az anyagot, mint nappalin, mivel kevesebb az óraszám, és nem is az a lényeg, hogy mi 4-es 5-ösre érettségizzünk...
2014. márc. 14. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem úgy tanítják meg az anyagot
2014. márc. 14. 12:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Természetesen többet kell önállóan tanulni, de ez az illető szorgalmán múlik. Az estiseknél inkább az szokott hátrány lenni,h munka mellett nehezebb. De egyáltalán nem lehetetlen, főleg ha bejársz az órákra.
2014. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz sokat, egyáltalán nem lehetetlen, hiszen a neten ma már minden tudásforrás fent van. Ha otthon is tudsz szánni a tanulásra napi 2-3 órát, akkor meglesz.
2014. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán,bár nehéz.Tény,hogy kevesebb órátok van,de meg lehet csinálni.Egyébként én is hallottam,hogy estin csak az érettségi megszerzésére mennek rá,nem úgy mint egy "normális"iskolában,ahol az (is)a lényeg,hogy minnél jobb legyen.De ez is elszántság kérdése:van olyan volt gimn.osztálytársam aki 2-es érettségit tett,meg olyan is akinek estin 5-ös lett.
2014. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen bejárok, tanulok is, csak állandóan hangoztatják, hogy nekünk nem az a cél, hogy 4-es 5-ös legyen... már akinek...
2014. márc. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!