Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felháborító,...

Szerintetek is felháborító, hogy egy iskolában előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés
A sulimban olyan régiek a felszerelések, hogy már veszélyesek, nem egyszer történt ehhez hasonló de ma lett elegem belőle amikor kiszakadt az új farmerem egy szék miatt. (a támlájából ki állt valami fémes csavar cucc én meg nem figyeltem, de szerintem nem kellene léptem nyomon azt néznem, hogy mikor hol fog valami megszúrni/elvágni. A hajam és a pulcsim is rendszeresen beakad a székekbe, amikor ülök. Nem csak velem, rengeteg osztálytársammal történnek hasonló dolgok, ugyanígy ruha szakadás stb... Én gondolom rosszul,hogy ez nem normális? Mondjuk mi van, ha nem a ruhám akad be hanem megsértem magam a bútorokkal? Egyébként vannak a suliban normális padok amik teljesen biztonságosak, nem beszélve arról, hogy sokkal kényelmesebbek is. Egy szakközépiskoláról van szó!
2014. márc. 17. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján lány van.


Természetesen ez nem természetes, ez ellene a szülőoi munkaközösségnek kell(ene) fellépnie, első körben az igazgatónak jelenteni az áldatlan állapotokat.

2014. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az igazgató akarja ezt? nem, csak nincs pénz a sulinak. A trükk jó széket kell keresni és odavinni magadhoz.
2014. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban szólni kell az igazgatónak, ő valószínűleg nem ezeken a székeken üldögél. Ez egyszerűem károkozás. Ha az igazgató széttárja a kezeit, hogy ő nem tehet róla, nincs pénz, akkor szólni kell a KLIK-nek, illetve az anyagi ügyekben a fenntartó az önkormányzat, vagy ki tudja,ki, ez most zavaros. Ha ez se használ, le kell fényképezni a bútort is, meg a szakadt ruhákat, és eljuttatni a sajtóhoz. Ez valóban felháborító, mert anyagi kárt okoz, és sérülést is okozhat. De nem a ti dolgotok lenne, hanem a szülőké.
2014. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen lépni fogok. Valóban a szülők dolga lenne, és sajnos minket nem vesznek komolyan, annak ellenére, hogy már 13. évfolyamosak vagyunk és felnőttképzésre járunk..
2014. márc. 17. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős sajnos :( Több osztálytársamnak és nekem is kiszakadt már a nadrágom ilyen miatt. A termeket a diákokkal!!!! újítják fel, az ő költségeiken. Bezzeg a szülői bálon jól bepénzelik magukat, amiből fedett biciklitárolóra és társaira költenek, miközben a felemáskorlát már egyszer kettétört, összeesett, veszélyes, stb....
2014. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!