Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-FELVÉTELIVEL KAPCSOLATBAN:Ha...

E-FELVÉTELIVEL KAPCSOLATBAN:Ha a tanárnak, aki ezt az iskolában intézte jól adtam le, hogy a tantárgyakból milyen szinten akarok érettségizni, de az e-felvételi során rosszul írtam be a netes rendszerbe, akkor mi történik? Felvételizhetek még ettől?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz semmit sem módosítani és nem jók a papírok, akkor nyilván nem.
2014. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a tanárnak,aki beviszi a rendszerbe és elküldi az Oktatási Hivatalnak annak jól adtam meg csak esetleg én az e-felvin nem. Akkor ezt még csak lehet valahogy módosítani , nem?
2014. febr. 20. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor az eredményeket feltöltöd érettségi után, akkor nyilván a jelentkezésedhez megfelelő érettségi lesz feltöltve..nem lesz gond.

Ha pl. ahova jelentkezés követelmény a fizika emelt érettségi, de te véletlenül közepet jelöltél, de feltöltöd az emeltet nyilván nem középnek fogják venni é számolni sem.

2014. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, csak azt nem tudom, hogy nem-e küldhetnek emiatt pl emelt helyett közép érettségire.. nekem ez a gondom. szerintetek? mit lehet tenni? ha a tanárnak jól adtam le,akkor nincs gond?
2014. febr. 20. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Az e-felvételi és az érettségire való jelentkezés két külön dolog, sehol nem fut össze.

Úgy fogsz érettségizni és abból ahogy arra jelentkeztél, tök mindegy hogy felvételizel e vagy sem idén vagy menet közben törlöd a kérelmedet..senki sem fog emailt küldeni ebben a témában.

2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Később még fogsz tudni módosítani a felvételi adataidon, aki nyilvánvalóan rosszul/hiányosan adott meg valamit, értesíteni is fogják erről.
2014. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Május elejétől tudsz módosítani minden adatot, nem lesz ebből baj.
2014. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!