Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kapok matricát a diák...

Mikor kapok matricát a diák igazolványra?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok ( 9.ik osztály ) és januárban kaptuk meg az új diákot. Kb februárban beszedték az egész osztályból a diákokat, és kb 5 gyerek kapott rá matricát, de senki se tudta miért, az osztályfőnukunk azt mondta, hogy aki elmúlt 16, az kapott rá matricát( erre gondolt ), de kapott olyan gyerek matricát, aki nem rég lett 15... Az baj ha nekem nincs matrica a diákomon? (15 vagyok). Mikor kapok én matricát?

2014. márc. 19. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ameddig tanköteles életkorban vagy (16 év alatt), addig nem kell rá matrica. Nálunk is így volt, bár nekem még a 18 volt a határ. Ha betöltötted a 16-ot, a titkárságon tudsz rá matricát kérni.
2014. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, az osztályfőnökünk is ezt mondta, csak az egyik osztálytársam ( aki januárban lett 15 éves ) kapott rá matricát, meg olyan is, aki most töltötte be a 16-ot nem rég... Az osztályból kb 5, max 8 gyerek kapott rá matricát (3-an vagyunk az osztályban)
2014. márc. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!