Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEK adatlap igénylés Ügyfélkap...

NEK adatlap igénylés Ügyfélkapun keresztül? Nagyon fontos és sürgős!

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy nagyon gyorsan elkéne intéznem egy új diákigazolvány igénylést lakcímváltozás miatt(ideiglenes lakcím). Sehol nem találtam információt róla, hogy ügyfélkapun keresztül lehet-e az új lakcímmel ellátott NEK adatlapot igényelni, illetve onnan letölteni és kinyomtatni. Valaki tud erről valamit? Nagyon fontos lenne! Bérleteket kéne vennem, de ha most vennék, akkor nem az új lakhelyemtől számítva tudnék, csak közelebbről(tehát mindig rákéne fizetnem a bérletre, hogy addig pótoljam(régi lakcímig)). Az új lakhelytől számítva pedig nem adnak bérletet(90%-os), mert nincs diákigazolvány.

Bocsi kicsit nehezen érthetően fogalmaztam meg, de tényleg nagyon sürgős.


Röviden, tömören: Lehet ügyfélkapun keresztül új NEK adatlapot kérni és netről kinyomtatni?

Köszönöm az értelmes válaszokat! ( pontozok, ha ez számítana még valakinek! :) )



2014. márc. 10. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj be az okmányirodába
2016. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Középsulis vagy?
2016. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem fogod tudni elintézni ügyfélkapun
2016. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!