Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki fogászati...

Van itt valaki aki fogászati asszisztensnek tanult? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok milyen a képzés pl mennyi ideig tart, könnyen találtatok -e állást?

Minden info érdekel. Köszi :)



2014. márc. 22. 11:38
 1/3 anonim válasza:

Én nemrég végeztem. Még két éves volt a képzés nappalin. Ez most már hároméves, még katéterezést is tanulnak az újdonsült tanulók. Szerintem csak akkor válaszd ezt a szakmát, ha elhivatott vagy

Nem könnyű plusz emberekkel kell foglalkozni és.az orvosok között is vannak elég parasztok. Budapesten viszonylag könnyű munkát találni, vidéken annál nehezebb és nem fizetnek érte annyit, amennyit megérdemelnénk.

2014. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2 éves a képzés, ha tényleg érdekel, akkor bele fogsz jönni. A felkészítők rendesek, fogorvosok közt meg tényleg érdemes válogatni. Ez ingyenes pl a Bókayban: [link]
2015. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én most 10 hónaposra jelentkeztem a kapos2007-nél. online tanulós távoktatós.
2015. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!