Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A miskolci egyetem gépészmérnö...

A miskolci egyetem gépészmérnöki karát mennyire nehéz elvégezni?

Figyelt kérdés
Gimibe járok még van pár évem, 3-as vagyok matekból és fizikából de egyre javulok felfele, remélhetőleg hamarosan meg lesz az angol középfokú nyelvvizsgám és emellett a gimibe 4évig németet tanulok (nem hiszem hogy ebből lesz érettségi vagy nyelvvizsga). Milyen lehetőségeim vannak? akik oda járnak/jártak írják már le pls
2014. márc. 22. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtál meg elég infót, hogy pontos választ kaphass.


Nekem a véleményem az, hogy 3-as matekkal és fizikával ne akarj mérnök lenni. Nemhogy gépész, de más sem. Hiszen itt erre épül minden. Tanárok pedig már nagyon allergiások azokra a hallgatókra, akik 0 tudással bekerülnek és 2-3 évig elvegetálnak, mire kibuknak....ne akarj a sorstársuk lenni.


/ha esetleg azért lennél 3-as matekból és fizikából, mert nagyon lusta vagyok és a kis ujjadat sem mozdítod a jobb jegyért, akkor meg szedd össze magad és érj el 4-es 5-ös jegyet, és sajátítsd el normálisan az alapokat....akkor 0-ról indulhatsz egyetemen (és nem óriási mínuszról!!!) onnantól már csak a szorgalmadon múlik, hogy sikerül vagy sem/

2014. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem valami sokat tanultam eddig és úgy vagyok 3as
2014. márc. 28. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon. az ellenségeimnek sem ajánlanám. gonosz, rugalmatlan tanárok, diákellenes hozzáálláásal.
2014. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak csúszások- szinte mindenkinek, persze kivételek is vannak sokan. Én is egy évet csúsztam, vannak persze olyan ismerőseim akik nem csúsztak. Matekra épülő tárgyakból vannak eléggé húzósak, de megoldható sztem. Próbáld meg.
2015. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akiket ismerek mind csúsztak és négyes - ötös matekkal infóval mentek.

De biztos!!!! hogy van példa arra, hogy ne csússz.

Nehéz nagyon a szak!!!!

Úgyhogy gyúrj rá a matekra,infóra, fizikára. És rajzolgass is kicsit.

2018. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!