Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon aggódok egy vesztes...

Nagyon aggódok egy vesztes vagyok? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszeűen félek az érettségitől pont egy olyan dolog érdekel,amihez rengeteg pontot kell elérni. Sose sikerül semmi se az életben.

Nem tudok felkészülni nem tudom a módját hogyan tanuljak magyarra,matekra,törire,angolra,+ emelt bioszra. + nyelvvizsga. Annyira ideges vagyok,hogy ilyenko össze-vissza eszek amit amúgyse kéne,mert borzalmasan el vagyok hízva :(

Midenbe belekzdek de úgy érzem nem jól csinálom félbehagyom semmi se jó. Van valami ötletetek?Buta is vagyok nagyon!!!


2014. márc. 23. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy buta! Biztos sikerülni fog! :)


És ha ezt el is hiszed (hogy sikerülni fog), akkor már egy lépéssel közelebb is vagy ahhoz, hogy tényleg sikerüljön.


Gondolj csak bele, hányan is érettségiztek már a Földön? :) Hányan voltak idegesek előtte? Hányan vezették ezt le bármilyen módszerrel (pl. evés)?

2014. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hidd azt hogy rosszul tanulsz (még ha ez így is van) Hisz ha ennyit se csinálnál akkor még nagyobb sz*rban elnnél. Fel a fejjel, fogat összeszorítani, és nekiálni tanulni. Sikerülni is fog!

Milyen szakra is szeretnél amúgy menni? :)

2014. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást:) Egyébként pszichológiára szeretnék menni.
2014. márc. 23. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért kalkulálj be magadnak valami B verziót, pszichológiára nagyon nehéz bekerülni. Ne dőljön össze a világ, ha mégse vesznek fel, van okj-s pszichológusaszisztens képzés. Fontos az önismeret, hogy reális célokat tűzz ki magad elé.

Az, hogy sokat eszel, most nem érdekes, ne stresszelj még ezen is. Oszd be az idődet, minden napra tervezd el, hogy mit fogsz aznap átvenni, de hagyj időt kikapcsolódásra is.

2014. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze tudom,hogy szinte esélytelen bekerülni mivel amúgyis nehéz vele elhelyezkedni B tervként valamilyen szakmát kitanulok és jelentkezek újra jövő évbe. Csinálok valamit,amivel még kapok + pontot.
2014. márc. 24. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ez egy jó ötlet.
2014. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!