Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet? Mit tehetnék?

Brie6 kérdése:

Ez jó ötlet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Jelenleg pincér szakmát tanulok, és utálom. Mikor elkezdtem azt hittem jó lesz, de mióta dolgozok is benne nagyon rossz. Ha van lehetőségem átmenni szakközép iskolába akkor megtegyem ? Utána lehet még szakmám úgy hogy nem kell érte fizetnem ? 17/l
2013. okt. 23. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Hát ha van lehetőséged átmenni szerintem érdemes. Érettségi nélkül nem sok mindenre mész. Ez már alap. Szakmát utána is tudsz tanulni 2 év alatt, és akkor két papírod is van, amivel el tudsz helyezkedni.
2013. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy hülye vagyok az érettségihez.. :/ Sajnos én a magolós típus vagyok és egyszerűen nagyon nehezen tanulok. Angolból szinte alig értek meg valami-t, és bármit amit eddig tanultam már elfelejtettem. Még így is érdemes hogy nagyon nehezen tanulok ? Attól félek hogy rengeteg tételt kell megtanulni és nem tudok majd mindent megjegyezni. :(
2013. okt. 28. 21:41
 3/3 anonim válasza:
Hát lehet érdemes lenne megpróbálnod, kitölteni egy korábbi érettségit és megnézned, hogy hogy sikerült. Szerintem az érettségi ma már alap, és anélkül nem igazán lehet boldogulni. A tételeket meg csak úgy lehet megtanulni, hogy leülsz és megtanulod
2013. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!