Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elküldtek szóbeliről?

Elküldtek szóbeliről?

Figyelt kérdés

félévkor megbuktam matekból, bementem a tanterembe és kérdeztek egz pár dolgot utána azt kozolték velem hogy van egy rossz hiruk szamomra: hogy igy nem tudunk most beszelni, javitsam ki és majd megnézik.

mostanra mar kaptam egesz jo jegyeket.

abban kérnék segitséget h ha esetleg voltatok mar ilyen helyzetben akkor mikor hivtak vissza vagy felvesznek e nelkul is.. (bocsi az ekezetek miatt)



egyébként a vaci bernáth kálmán közásiskolárol lenne szo


elore is koszonok mindent!



2014. márc. 26. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Háromszor kellett elolvasnom, mire rájöttem, mit akarsz. Szóval a középiskolai felvételin nem álltak veled szóba. Mivel a felvételi eljárásnak nagyjából már vége, így ebbe az iskolába biztos nem vesznek fel, legfeljebb a többi megjelölt közül az egyikbe. Ha már valahol bent vagy, akár már nyáron is, akkor érdeklődhetsz ebben a Bernáth Kálmánban, hogy átvennének-e.
2014. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi és bocsi hogy igy irtam de elég nehéz volt ki keresni a betüket a külföldi billentyüzeten . de köszi a választ :)
2014. márc. 27. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Máshova nem jelentkeztél?
2014. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De megjelöltem ezen belül még több szakot is és jelöltem még iskolákat ahol szinte az összesben benne vagyok az elso 80 ban :)

Egyébként már hivtuk az iskolát és a beiratkozás elött kell majd oda menni a bizivel :)

2014. márc. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!