Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik fakt? Ötödik tantárgyna...

Melyik fakt? Ötödik tantárgynak mit érdemes választani?

Figyelt kérdés
2 napom van eldönteni, milyen faktot válasszak. A matekot már tudom de kell 5. tantárgy amiből kell érettségizni. Gondolkoztam hittanon ( mert csak szóbeli van) rajzon (mert szeretek rajzolni csak sok az elmélet is:/) infón (mert annak hasznát is venném talán. Csak fogalmam sincs mi mennyire nehéz. A cél az lenne h könnyen fel tudjak készülni a többi tantárgy mellett és hogy viszonylag jó %ot érjek el.
2014. márc. 29. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én neked akkor az infót ajánlom, ott kis gyakorlással manapság nagyon könnyű ezeket vágni, a szóbelit meg meg tudod tanulni. A rajzot így nem ajánlom (én is abból megyek idén), ha az a cél, hogy könnyen fel tudj rá készülni, mert abból a szóbeli részen saját kiállítást kell prezentálnod és emellé valami általad alkotott iparművészeti produktumot kell bemutatnod. A hittan meg szerintem felesleges.
2014. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) Rajzból csak az írbelitől félnék az mennyire nehéz?:/ mennyit kell ra tanulni?
2014. márc. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!