Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik iskolat irjam bele az...

Melyik iskolat irjam bele az önéletrajzomba hanem abban az iskolában érettségiztem mint amibe jártam, és az érettségimben az az iskola szerepel ahol érettségiztem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Írhatod külön, pl

2008 Érettségi Qwerty Gimnázium

2004-2008 Xyz Gimnázium


Persze ha az amelyikben érettségiztél nívósabb, akkor a másikat hagyd ki.

2014. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amelyiket akarod, csak megfelelő fogalmazással.
2014. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt az iskolát nem hagyhatod ki amelyik a papirt adta, mert a bizonyitványon annak az iskolának a neve szerepel. Furcsa lenne, hogy xy iskolát irsz be, és az érettségi papirodat zx iskola állitotta ki. A többi rajtad áll. De ha érettségi a legmagasabb végzettséged, akkor szerintem jobb, ha beirod azt is, hogy máshová jártál. Pont olyan módon, ahogy az előző leirta.
2014. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!